نحوه پرداخت اقساط

در شرایط وام لندو، خبری از چک، ضامن و پیش‌پرداخت نیست؛ ولی لازم است قسط اول خود را قبل از دریافت وام، به لندو پرداخت کنید. بعد از دریافت وام هم بقیه اقساط شما شروع خواهد شد.
توجه داشته باشید که شما باید اقساط خود را به لندو پرداخت کنید، نه فروشگاهی که با وام لندو از آن خرید کرده‌اید.
پرداخت اقساط در لندو فقط به صورت آنلاین و از طریق حساب کاربری انجام می‌شود و شما می‌توانید بازپرداخت اقساط خود را به‌صورت ۶، ۹ و ۱۲ ماهه انتخاب کنید.
بعد از تأیید نهایی درخواست وامتان، باید وارد حساب کاربری خود در سایت لندو شوید و قسط اول خود را بپردازید. در صفحه اول حساب کاربری خود می‌توانید قسط اولتان را مشاهده، انتخاب و پرداخت کنید.

 بعد از پرداخت موفقیت‌آمیز قسط اول خود،‌ پیام زیر را مشاهده می‌کنید.

 حالا باید کمی منتظر بمانید تا وام شما به شکل یک کد تخفیف صددرصدی یا شارژ کیف پول در اختیارتان قرار بگیرد. بعد از دریافت وام، پرداخت ماهانه اقساط شروع خواهد شد. شما باید هر ماه وارد حساب کاربری خود و بخش «قسط‌های من» شوید و اقساط بعدی خود را پرداخت کنید.

تأخیر در پرداخت اقساط لندو چه مشکلاتی را ایجاد می‌کند؟

اگر شما از بانک‌ها یا سایر سامانه‌های خرید اقساطی وام بگیرید، در صورت تأخیر در پرداخت اقساط، از شما جریمه دیرکرد دریافت می‌شود. ولی ما در لندو جریمه دیرکرد نمی‌گیریم.
در لندو به ازای هر روز تأخیر در پرداخت اقساط، نمره اعتبار شما کم می‌شود که این مسئله روی درخواست‌های بعدی شما از لندو تاثیرگذار است. مثلا اگر نمره اعتبار پایینی داشته باشید، امکان ثبت درخواست جدید در لندو برای شما وجود نخواهد داشت.
البته عواقب بدقولی در پرداخت اقساط لندو فقط به همین موضوع محدود نمی‌شود. در صورت دیرکرد بیشتر از یک ماه، مراتب به واحد حقوقی لندو اطلاع داده شده و از طریق قرارداد و سفته‌ دریافتی از مشتری، پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.
نکته: در صورت تأخیر در پرداخت اقساط از روش‌های پیامکی، ایمیلی و تلفنی مسئله را با شما درمیان می‌گذاریم.