نحوه استفاده از وام

استفاده از وام لندو برای خرید از فروشگاه تیمچه (فروشگاه اختصاصی لندو) با سایر فروشگاه‌ها متفاوت است.

خرید از فروشگاه کالا 23

اگر در زمان ثبت درخواست خود در لندو، فروشگاه کالا 23 را انتخاب کرده باشید، بعد از تأیید نهایی، کیف پول شما در سایت کالا 23 به میزان مبلغ درخواستی‌تان شارژ خواهد شد. با اعتبار شارژشده، می‌توانید خرید خود را از سایت کالا 23 انجام دهید و بعد از آن اقساط خود را از طریق لندو بپردازید. برای استفاده از شارژ کیف پول اعتباری خود کافی است در مرحله پایانی خرید،‌ گزینه برداشت از کیف پول اعتباری را انتخاب کنید تا مبلغ وامتان از سفارش شما کسر شود. در این روش محدودیتی در مورد تعداد سفارش نخواهید داشت و می‌توانید از وام خود برای سفارش‌های مختلف استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید اقساطی از فروشگاه کالا 23 کلیک کنید.

خرید از سایر فروشگاه‌ها

اگر در زمان ثبت درخواست خود در لندو، فروشگاهی به غیر از فروشگاه کالا 23 را انتخاب کرده باشید، وام لندو به صورت یک کد تخفیف صددرصدی در حساب کاربری‌تان قرار می‌گیرد. این کد تخفیف به ارزش وام درخواستی شماست که می‌توانید از آن برای خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین استفاده کنید. برای استفاده از این کد تخفیف صددرصدی کافیست مراحل زیر را طی کنید:

دریافت کد از سایت لندو

بعد از نهایی شدن مراحل وام لندو، پیامکی با موضوع آماده شدن کد دریافت خواهید کرد. کافیست با مراجعه به حساب کاربری خود در سایت لندو، این کد را کپی کنید.

مراجعه به سایت فروشگاه

به سایت فروشگاه مقصد (فروشگاهی که برای خرید از آن، درخواست وام داده‌اید) بروید و کالا یا خدمات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید.

وارد کردن کد

در مرحله پرداخت در سایت فروشگاه مقصد، با وارد کردن کد در بخش کد تخفیف یا هدیه، خرید شما نهایی شده و فروشگاه مقصد کالای خریداری‌شده را برای شما ارسال خواهد کرد.